panel komunikacyjnypanel komunikacyjny


Jako sympatycy genealogii i użytkownicy portalu przodek.pl tworzymy wszyscy razem mikro-społeczność poszukiwaczy własnej tożsamości. W nielicznych przypadkach udaje się samodzielnie dotrzeć do wszystkich danych, np. gdy są dostępne wszystkie księgi parafialne a przodkowie nie migrowali. Zwykle jednak nawet nie wiadomo gdzie szukać. Ale... wiesz że inni poszukiwacze też szukają, że budują zasoby wiedzy o swoich przodkach. Wiesz że samemu można zbudować chatę ale nie miasto.
"Aby dotrzeć do źródła trzeba iść pod prąd..." Dlatego bądź aktywny. Nie zrażaj się i nie podupadaj na duchu. Pytaj, pytaj, pytaj... i napisz co znalazłeś, jak szukałeś.

Dla Twojej wygody powstał ten panel komunikacyjny - genealogiczna platforma komunikacyjna. Wszystko jest w jednym miejscu 

[ Forum ]

masz wątpliwości, nie wiesz - zapytaj, podyskutuj z innymi poszukiwaczami. Wspólnie będzie Wam łatwiej. Wygodnie przeglądniesz ciekawe dyskusje.

[ Pogawędka/chat ] 

to po prostu rozmowa. Forma ulotna, pozostaną tylko wrażenia ale może ktoś podsunie Ci dobry pomysł? Zapytaj choćby o pogodę...

[ Lista dyskusyjna ]

dołącz do niezależnej, ponadregionalnej listy dyskusyjnej. Ta lista dyskusyjna to historycznie pierwsza forma dyskusji elektronicznej opartej o sieć serwerów news. Jest to nadal ważne medium komunikacyjne.

[ Tablica ogłoszeń ]

podstawowa forma zasygnalizowania swoich zainteresowań. Zamieść ogłoszenie a zainteresowani skontaktują się z Tobą bezpośrednio, bez upubliczniania odpowiedzi. Wasze kontakty pozostana dla wszystkich tajemnicą.

[ Mój region ]

poznaj innych poszukiwaczy mieszkających w Twoim sąsiedztwie. Spotkajcie się na kawie ...

[ Zaproś znajomych ] 

jeżeli uważasz że genealogia może być dla innych interesująca lub chcesz powiadomić innych poszukiwaczy o tym portalu - po prostu wyślij im zaproszenie do odwiedzenia tego portalu. Razem będzie Wam łatwiej prowadzić poszukiwania.

Możesz skontaktować się z innymi, zapytaj, podziel się wspomnieniami, doradź, poznaj - może mieszkasz na sąsiedniej ulicy ?