[ Szybka wycieczka ] 

Kliknij "+" aby powiększyć widok. "Chwyć" mapę myszą i przesuwaj ją tak, aby wygodnie oglądać żądane miejsce. Wybierz przycisk "Satellite" aby zobaczyć widok okolicy z lotu ptaka. Mapa jest jednocześnie doskonałym planem miast i mapą drogową. Przenieś się w sekundę w inne miejsca, przejdź się po okolicy, przeżyj raz jeszcze dawne przygody.

[ Tu urodziłem się ] 

Obejrzyj miejsce gdzie urodziłeś się. Powiększ swoją rodzinną okolicę - przypomnij sobie każdy dom, każde drzewo, każdą przygodę. Zobacz gdzie mieszkali Twoi koledzy i koleżanki, odnajdź swoją szkołę. Pokaż swoim dzieciom gdzie mieszkałeś.

[ Stąd pochodzą moi przodkowie ] 

Zobacz jak wygląda okolica skąd pochodzą Twoi przodkowie. Zaproś do ekranu rodziców, dziadków i wspólnie przenieście się do krainy ich młodości. Pozwól im przypomnieć sobie dawne miejsca, dawne czasy, posłuchaj ich opowieści. Poznaj ich wspomnienia.

Więcej informacji o korzystaniu z map satelitarnych na stronie [menu->portal->często zadawane pytania / faq]

 
 
 
 
 
 
 
 
 
Dane do Mapy ©2015 Basarsoft, GeoBasis-DE/BKG (©2009), Google, basado en BCN IGN España
 
 
 
 
 
Mapa
Satelita

 

Uwaga ! 
Z powodu nieprawidłowej implementacji kodu komponentu googlemaps w przeglądarce IE menu rozwijanie portalu jest niestety częściowo niedostępne. W przypadku korzystania z przeglądarki FireFox wszystko powinno być w porządku. Za utrudnienia przepraszamy.